Emil Czepielinda, Menadżer Kreatywny

Relacja z Kongresu SALESmanago – WEBMETRO.

Emil Czepielinda, Menadżer Kreatywny , Listopad 30, 2015

CERTYFIKOWANI PARTNERZY SALES MANAGO:

W minionym tygodniu, dzięki kompleksowemu szkoleniu w gronie ekspertów automatycznego marketingu zdobyliśmy Certyfikat SALESmanago Marketing Automation.

Marketing Automation Webmetro

Jako partnerzy mamy możliwość przeprowadzania indywidualnych wdrożeń. Dodatkowo nasza firma oferuje dużo usług wspierających działania automatycznego marketingu.

Na życzenie potencjalnego klienta możemy umówić bezpłatne, indywidualne szkolenie online z zakresu możliwości i obsługi Marketing Automation.

Relacja z Kongresu SALESmanago – WEBMETRO.

W miniony czwartek pojechaliśmy razem z Dawidem (partner zarządzający) reprezentować WebMetro do Krakowa na Kongresie dla partnerów i resellerów SALESmanago.

Co to jest SALES manago? To narzędzie do przeprowadzania zaawansowanych kampanii marketingowych w Internecie m.in. mailingu.

Wydarzenie trwało dwa dni i obejmowało: warsztaty prezentujące możliwości i funkcjonalności Marketing Automation, żywiołowe wystąpienie CEO narzędzia oraz świetnie zorganizowane after party.

partnerzy salesmanago Webmetro

Dzień 1: Automatyzacja marketingu w firmie i spotkanie z partnerami.

Załoga Webmetro przybyła do Krakowa nad ranem – od razu skierowaliśmy się na szkolenie. W pierwszym dniu mogliśmy zobaczyć możliwości automatycznego marketingu zaprezentowane przez Marka Brodę i Aleksandra Skałkę.

Przekonaliśmy się, że SALESmanago to zaawansowane narzędzie do prowadzenia kampanii marketingowych, w którym:

 1. Możesz identyfikować osoby wchodzące na Twoja stronę WWW i monitorować ich zachowanie,
 2. Widzisz zainteresowania i potencjał klientów, a także otrzymujesz informację, którzy klienci są gotowi do zakupu,
 3. Automatyzujesz procesy marketingu i komunikacji,
 4. Możesz tworzyć dynamiczne strony, wiadomości i formularze, które automatycznie dopasowują się pod twoich konkretnych klientów,
 5. Możesz skontaktować się z klientami, którzy aktualnie przeglądają Twoją stronę, a nawet wysłać maila do nieznanych odwiedzających, którzy odwiedzili Twoją stronę.

oraz wiele więcej…

partner marketing automation

Mieliśmy też okazję poznać Grzegorza Błażewicza – współzałożyciela firmy. Na swoim żywiołowym, niezwykle ciekawym i pełnym humoru wystąpieniu pokazał nam dlaczego praca marketera bywa trudna. Uświadomił nam, że SALESmanago jest liderem Marketing Automation w Europie, oraz przedstawił plany dalszego rozwoju firmy.

Pierwszy dzień zakończył się świetnie zorganizowanym After Party, na którym mogliśmy poznać kluczowe osoby powiązane z tym systemem oraz wymienić się doświadczeniami z innymi partnerami SALESmanago.

Wspólnymi siłami chcemy promować idee automatyzacji marketingu wśród firm w Gdańsku i Gdyni oraz stworzyć mocną pozycję Marketing Automation w Trójmieście, gdzie powstało nasze lokalne biuro WebMetro.

Dzień 2: Sposoby prezentacji systemu oraz APPmanago – marketing automation dla aplikacji.

Marketing Automation break

Drugiego dnia przez automatyczny marketing poprowadzili nas Bartosz Godek i Marek Stopka. Najpierw dowiedzieliśmy się jakie pakiety systemu odpowiadają poszczególnym typom klientów oraz w jakie potencjalne korzyści daje im system. Następnie poznaliśmy nowe narzędzie stworzone dla właścicieli aplikacji – APPmanago.

Byłem zdumiony, gdy zobaczyłem możliwości tego narzędzia. Jeżeli zaimplementujemy APP manago we własnej aplikacji możemy przykładowo:

 1. Sprawdzać jakie aplikacje są zainstalowane na telefonie użytkownika
 2. Mieć wgląd do map ukazujących sposób przemieszczania się użytkowników.
 3. Wysyłać spersonalizowane powiadomienia – nawet dla użytkowników, którzy odinstalowali aplikację.
 4. Dokładnie monitorować działania użytkowników i budować ich zaangażowanie.
  oraz wiele więcej…

…. a wieczorem wróciliśmy do Trójmiasta.

partner salesmanago Dawid Witych

PODSUMOWANIE

Otrzymaliśmy dwa dni konkretnych warsztatów, które w pełni spełniły nasze oczekiwania oraz potwierdziły nas w przekonaniu, że SALESmanago jest poważnym i błyskawicznie rosnącym w siłę partnerem. Na kameralnym spotkaniu mieliśmy też okazję poznać kluczowe osoby powiązane z tym systemem.

Uświadomiliśmy sobie, że przy prowadzeniu biznesu przez Internet korzystanie z Marketing Automation jest wręcz koniecznością, firma rozwija się w zawrotnym tempie a SALESmanago jest tak zaawansowanym narzędziem, że na polskim rynku praktycznie nie ma konkurencji.

Jeżeli chcesz możesz otrzymać od nas krótki opis wyjaśniający na czym polega Marketing Automation wraz z konkretnymi wskazówkami do wykorzystania w Twoim biznesie – wyślij nam swój mail lub skontaktuj się z nami w inny sposób.

[contact-form-7 id=”293″ title=”Formularz – prośba o konsultację”]