Zespół Webmetro

Sukces naszych klientów to dla nas największa motywacja. Działamy zgodnie z filozofią Kaizen – ciągłe doskonalenie, krok po kroku.

Poznaj nas lepiej

Michał Siemaszkiewicz CEO Webmetro

Michał
Siemaszkiewicz

#optymista

#programista

#database

Dawid Witych

Dawid
Witych

#manager

#organizator

#minimalista

Waldemar Kossek

Waldemar
Kossek

#racjonalista

#inżynier

#SEO

Emil Czepielinda

Emil
Czepielinda

#analityk

#psycholog

#adwords

Miriam Witych

Miriam
Witych-Gusowska

#pisarz

#badacz

#designer

Pomożemy Ci zdobyć klientów

Od 10 lat zajmujemy się marketingiem internetowym. Jako certyfikowani Partnerzy Google prowadzimy dla naszych klientów kampanie AdWords, Facebook i Instagram Ads. Zajmujemy się tworzeniem, optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych i landing pages. Nasze kampanie marketingowe sięgały od USA do Rosji.

Mamy doświadczenie z obsługą kampanii z wielu branż: od start-upów, przez małe i średnie firmy, po korporacje. Niezależnie od tego, czy Twoja firma to:

obsługujemy kampanie wielu branż

– My z przyjemnością pomożemy Ci zdobywać nowych klientów w Internecie!

Jak wygląda współpraca z nami?

efekty

Konkretne efekty

Każde działanie które podejmujemy jest nastawione na spełnienia celów klienta. Wspólne dążenie do rezultatów i osiąganie planu daje nam największą satysfakcję z pracy i motywuje do dalszego działania!

wiedza

Wiedza i kompetencja zespołu

Łączymy specjalistyczną wiedzę z zakresu marketingu, psychologii, realizacji video, analityki internetowej oraz programowania. Cały czas bierzemy udział w nowych kursach i szkoleniach, czytamy też znacznie więcej niż pokazują polskie statystyki.

terminowość

Terminowość

Trzymamy się założenia, że podstawami nowoczesnego biznesu są szybka reakcja i działanie na czas. Dlatego naszą misją jest realizowanie przyjętego harmonogramu i bycie zawsze dostępnym – by natychmiastowo rozwiązywać problemy naszych klientów.

otwartosc

Otwartość

Każdą sugestię, uwagę czy nawet krytykę przyjmujemy z otwartym umysłem. Informacja zwrotna to dla nas najcenniejsze źródło danych, dzięki którym możemy się rozwijać i stawać jeszcze lepsi.

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo i poufność danych. Dlatego powierzając nam wszelkiego rodzaju informacje o Twojej firmie możesz być pewny, że zadbamy o Twoją prywatność.

 

Napisz do nas!

Reklama na Facebooku i Instagramie: miriam@webmetro.pl

Reklama w Google (AdWords, Youtube): emil@webmetro.pl

Strony internetowe, landingi, SEO, UX: dawid@webmetro.pl

Kampanie zagraniczne: msiemasz@webmetro.pl

Administracja + kontakt do nas: kontakt@webmetro.pl