Sukces naszych klientów to dla nas największa motywacja. Działamy zgodnie z filozofią Kaizen – ciągłe doskonalenie, krok po kroku.

Zespół Webmetro

Michał Siemaszkiewicz CEO Webmetro

Michał

Siemaszkiewicz

#dyrektor

#programista

#optymista

Dawid Witych

Dawid

Witych

#wizjoner

#organizator

#minimalista

Waldemar Kossek

Waldemar

Kossek

#edukator

#inżynier

#racjonalista

Emil Czepielinda

Emil

Czepielinda

#analityk

#psycholog

#twórca

Miriam Witych

Miriam

Witych-Gusowska

#pisarz

#badacz

#artysta

 

efekty

Konkretne efekty

Każde działanie które podejmujemy jest nastawione na spełnienia celów klienta. Wspólne dążenie do rezultatów i osiąganie planu daje nam największą satysfakcję z pracy i motywuje do dalszego działania!

wiedza

Wiedza i kompetencja zespołu

Łączymy specjalistyczną wiedzę z zakresu marketingu, psychologii, realizacji video, analityki internetowej oraz programowania. Cały czas bierzemy udział w nowych kursach i szkoleniach, czytamy też znacznie więcej niż pokazują polskie statystyki.

terminowość

Terminowość

Trzymamy się założenia, że podstawami nowoczesnego biznesu są szybka reakcja i działanie na czas. Dlatego naszą misją jest realizowanie przyjętego harmonogramu i bycie zawsze dostępnym – by natychmiastowo rozwiązywać problemy naszych klientów.

otwartosc

Otwartość

Każdą sugestię, uwagę czy nawet krytykę przyjmujemy z otwartym umysłem. Informacja zwrotna to dla nas najcenniejsze źródło danych, dzięki którym możemy się rozwijać i stawać jeszcze lepsi.

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo i poufność danych. Dlatego powierzając nam wszelkiego rodzaju informacje o Twojej firmie możesz być pewny, że zadbamy o Twoją prywatność.