Miriam Witych-Gusowska, Specjalista ds. Marketingu

Narzędzia w chmurze – Top 5 dla małej i średniej firmy

Miriam Witych-Gusowska, Specjalista ds. Marketingu , Grudzień 28, 2015

W dobie komunikacji 3.0 mamy do wyboru dziesiątki przydatnych i niedrogich narzędzi do łatwiejszego zarządzania informacją w firmie. Wybranie dobrych wdrożeń, które usprawniają efektywne przetwarzanie informacji biznesowych, pozwala skrócić czas działania nawet o kilkadziesiąt procent. Aplikacje nie wymagają specjalistycznej wiedzy i mają doskonały zasięg – opierają się na chmurze. Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy 5 niezbędnych według nas narzędzi dla firm, działających właśnie dzięki cloud computing.

narzędzia w chmurze

Przedstawione wyżej narzędzia w chmurze: SalesManago, Asana, Google Docs, Gmail dla firm i ClickMeeting są według nas godne polecenia – sami ich używamy, unikając tym samym nieintuicyjnych, drogich i skomplikowanych aplikacji na rzecz przejrzystości i efektywności. Nasze Top 5 ułatwia pracę niezależnie od branży i profilu firmy, bo wszystkie dotyczą komunikacji i zarządzania informacjami. Zintegrowanie odpowiednich narzędzi, takich jak opisane wyżej Gmail dla firm czy Google Docs świetnie działa dzięki  Apps For Work – o zaletach tego rozwiązania więcej  tutaj.

Jakie narzędzia w chmurze są używane w Waszych firmach, żeby ułatwiać zespołowi dostęp do danych? Korzystacie z możliwości jakie zapewnia cloud computing?

Odpisujcie w komentarzach!